Novinky

Středa, Červen 8, 2011 - 10:00
Porta České národní finále - Řevnice

Zveme vás na přímý audio přenos z Řevnic.


Poslední víkend před prázdninami se již po čtvrté v Lesním divadle v Řevnicích uskuteční Finále 45. ročníku legendárního hudebního festivalu Porta 2011.

Jubilejní ročník oslaví na Portě v Řevnicích hvězdy jako jsou Věra Martinová, Vladimír Mišík a Etc..., Jan a František Nedvědovi s hostem Petrem Kocmanem, Tomáš Klus, Wabi Daněk, Petr Bende, Reliéf, Allan Mikušek, Irish Dew, K.T.O., Schovanky, Vojta Kiďák Tomáško, Roháči, Pětník, Marien, Strašlivá podívaná, Blanket, Devítka, Druhá míza, Sluníčko. A na závěr se sejde opět několik hudebníků, aby v Hodině H zahráli a zazpívali společně několik písniček v podání, které není běžně na festivalech ke slyšení. Podobně se stalo již tradicí vystoupení poroty festivalu.


Více informací: http://www.porta-festival.cz/ceske-narodni-finale-revnice.html

Pondělí, Květen 2, 2011 - 08:00
Vysílání z městské části Praha 5

3.5. zahajujeme vysílání ze Zasedání zastupitelstva městské části Praha 5.

Pondělí, Září 20, 2010 - 17:00
OBČANÉ ZA SVÁ PRÁVA V PRAZE

Dovolujeme si Vás pozvat na 2. setkání s občany, na kterém bude veřejně projednána PETICE "Za spravedlivou privatizaci obecních bytů a za dostupné nájemní bydlení v hlavním městě Praze". Veřejné projednání PETICE se koná z toho důvodu, že zástupcům občanských iniciativ - předkladatelům PETICE - nebylo v rozporu se zákonem o právu petičním z roku 1781, a dodnes platným, umožněno vládnoucí garniturou vystoupit na zasedání Zastupitelstva hl.m. Prahy.
    Na prvním setkání s občany dne 3. května 2010 /viz příloha/ byl občany, postiženými bytovou krizí v hl.m. Prahy,plně zaplněn zasedací sál Zastupitelstva hl.m. Prahy. Zejména byla občany oceněna neúčast pozvaného primátora MUDr. Pavla Béma /ODS/ a radního pro sociální a bytovou problematiku Jiřího Janečka /ODS/. Nyní je již nezveme. Obejdeme se i bez nich.

    POŽADUJEME ŘEŠENÍ BYTOVÉ KRIZE V HL. M. PRAZE, NEJVĚTŠÍ OD ROKU 1989. NEJBOHATŠÍ POLITICKÉ STRANY,PLACENÉ ZA PENÍZE DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ, ODS a TOP 09, NEMAJÍ O BYTOVÉ KRIZI A JEJÍM ŘEŠENÍ VE SVÝCH VOLEBNÍCH PROGRAMECH ANI JEDINÉ SLOVO!

KDE: Zasedání sál Zastupitelstva hl.m. Prahy, Mariánské nám. 2, Praha 1
KDY: Pondělí 20. září 2010 v 17 hodin.

    Pořádá občanské sdružení Občané za svá práva v Praze ve spolupráci s předsedou Kontrolního výboru Zastupitelstva hl.m. Prahy JUDr. Františkem Hoffmanem.

Ing. Aleš Moravec
Ing. Karel Berka
místopředseda
předseda